HARMONICKÁ KOMBINACE
KAROSERIE/AIRBUMP®

DESIGN

 

C4 Cactus se snaží snoubit styl a praktičnost, nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností. Citroën C4 Cactus je crossover nového stylu s optimistickým designem.

 

520x293_Airbump_Citroen_C4_Cactus_CoupeAirbump®

"Proč si chráníte i svůj chytrý telefon a ne své auto?"

Mark Lloyd, Lead Designer vozu C4 Cactus

 
 

Airbump® představuje úspěšné spojení designu a praktičnosti. Pružný povrch této světové novinky chrání vozidlo před drobnými oděrkami a poškozením.

V čem tkví tajemství? V řadě vzduchových kapslí ukrytých pod slupkou z TPU (termoplastického polyuretanu, které nevyžadují žádnou zvláštní údržbu.

Svůj vůz C4 Cactus se můžete dotvořit na míru, na výběr máte 4 barvy prvků Airbump®: Dune,  Chocolat, Černá a Šedá. Můžete si s barevnou kombinací pohrát!

 

 

 

 
 
 

Světelný podpis

C4 Cactus - Signature lumineuse

Pro předek je charakteristický výrazný světelný technologický prvek v podobě denních světel s LED diodami podtrhávajícími protáhlé a světlomety zabudované do prvků Airbump®.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odvážná osobnost

C4 Cactus - Personnalité audacieuse

Výraznou osobitost vyjadřuje model C4 Cactus pomocí grafických prvků, které zvyšují praktičnost, jako jsou střešní nosiče spojující styl a užitečnost.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

POHODA

 

1500x646_Bien_Etre_C4_Cactus.jpg

 

Všechno pro pohodlí na palubě. Přední široká sedadla v duchu pokojového sofa, důvtipné odkládací přihrádky, ke kterým mají všichni přístup, otevřený a přívětivý interiér...  C4 Cactus vyzývá ke sdílení.

 

Top Box: odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce ve stylu cestovních zavazadel

 

Citroen_C4_Cactus

 

Hledáte přihrádku přímo dostupnou v horní části palubní desky? Je tu Top Box! Díky velkému objemu (8,5 l) budete mít vše, co potřebujete, po ruce.

 

Styl... Sofa!

 
 

Přední široká sedadla vozu Citroën C4 Cactus byla navržena v duchu přátelského sofa. Jediným cílem je vaše pohodlí. Můžete pak řídit v naprosté pohodě.

 

Panoramatické střešní okno: Pusťte světlo dovnitř

 

Panoramatické střešní okno modelu Citroën C4 Cactus mimořádných rozměrů s ochranou proti tepelnému prostupu propouští do kabiny filtrované a příjemné světlo.

 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

 

Tableau de bord C4 cactus inside

 

Citroën C4 Cactus se zaměřuje na užitečné technologie, které zvyšují pohodu a zlepšují bezpečnost. Na ty, které v každodenním životě skutečně potřebujete, jako jsou podpůrné prvky řízení.

 

Připojení k vašemu světu

 

100% digitální a 100% intuitivní. Všechny ovladače modelu C4 Cactus jsou seskupeny na jediném displeji. Sériově dodávaný sedmipalcový displej kombinovaný se 7 tlačítky, umožňuje jediným klepnutím přístup ke všem funkcím.

 

Crossover s mobilním připojením pro vaši pohodu.

 
300x395_DNR_Easy_Push_C4_Cactus.jpg

Easy Push

Tradiční volič převodovky byl u verzí vybavených pilotovanou převodovkou ETG zrušen a nahrazen systémem "Easy Push". Tento zjednodušený ovladač tvoří tři tlačítka: D pro pohyb vpřed, N pro neutrál, R pro zpátečku.

600x399_Airbag_In_Roof_C4_Cactus.jpg

Airbag In Roof

Airbag in Roof představuje ve světové exkluzivitě technologii spočívající v přesunutí airbagu do stropu pro větší prostor v kabině a uvolnění nové odkládací přihrádky. Airbag se po nárazu rozvine podél čelního skla a nabízí vynikající úroveň bezpečnosti.

300x395_Magic_Wash_C4_Cactus.jpg

Magic Wash

Díky systému Magic Wash, kdy jsou ostřikovače zabudovány na konci každého ze stěračů, je zachován výhled, z kapoty zmizí špína a je zajištěna úspora ostřikovací kapaliny.

 

Kontakt s vozovkou

 
  • PARKOVACÍ ASISTENT

  • ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

  • ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

  • FUNKCE PŘISVÍCENÍ DO ZATÁČEK

 

1500x646_Park_Assist_C4_Cactus.jpg

 

Systém Park Assist pro snadné parkování najde automaticky místo na zaparkování a pomůže vám Citroën C4 Cactus zaparkovat. Staráte se jen o akceleraci a brzdění.

 

  •  

Rozpočet pod kontrolou

Citroën C4 Cactus spojuje díky svému pragmatickému přístupu radost z řízení a nízký rozpočet.

 

Optimalizovaná hmotnost a nižší emise

307x132_Consommation_C4_Cactus.jpg

Ke snížení hmotnosti přispívají i technologické inovace: panoramatické střešní okno bez sluneční clony či systém Magic Wash.

Nižší uživatelské náklady

307x132_cout_Usage_C4_Cactus.jpg

Celkové uživatelské náklady se u modelu Citroën C4 Cactus oproti nejlepším konkurentům v segmentu snížily o téměř 20 %.

Nižší spotřeba

307x132_Consommation_2_C4_Cactus.jpg

C4 Cactus je vybaven benzínovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi poslední generace pro nižší spotřebu a emise CO2.

Motory

C4 Cactus je nabízen s motory poslední generace s malým zdvihovým objemem, které splňují budoucí normy Euro 6 (benzínový motor PureTech a naftový motor BlueHDi vybavené systémem Stop & Start). Jde o moderní a účinné motory vykazující nízkou spotřebu.

  • BlueHDi

  • PureTech

 

Motor BlueHDi 100, představující novou etapu směrem k čistšímu naftovému motoru, s rekordně nízkými emisemi CO2 (od 82 g/km) a nízkou spotřebou (od 3,1 l/100 km). Díky dynamické akceleraci se nezapomnělo ani na radost z řízení.

 
  •  
  •