DESIGN

ELEGANCE PRESTIŽNÍHO VOZU SVĚTELNÝ PODPIS
Přední maska vozu Citroën C-Elysée se rozšířila a nabízí lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis, který vytváří LED diody zabudované nad mlhovkami mu dodávají prestižní eleganci. Buďte s vozem C-Elysée ještě elegantnější! C-Elysée působí zvenku impozantně. Nová světla s 3D efektem dodávají zadní části vozu modernější vzhled a světelný podpis vozu tak díky tomu ladí se všemi modely značky Citroën. Eleganci vozu podtrhuje i důraz na vnímání šířky vozu.

 

Modernizace vozu Citroën C-Elysée je stylová! Díky masce chladiče, která posiluje reprezentativnost vozu, se zlepšila jeho elegance a Nový Citroën C-Elysée nabízí světelný podpis s inovativním designem.

V nabídce jsou dva nové moderní a osvěžující odstíny karoserie: Lazuli Blue a Gris Acier. Design, komfort, impozantnost, technologie... Objevte novou generaci vozu ve videích výše.

CITROËN C-ELYSÉE: ROZMĚRY

 

Tento nový vůz nabízí optimalizované rozměry, takže se snadno vejde do krytých parkovišť a snadno se s ním manévruje.

Výška: 146,6 cm
Šířka: 195 cm
Rozvor: 265 cm
Délka: 442,3 cm

OSVĚDČENÁ SPOLEHLIVOST

Nový Citroën C-Elysée se jeví jako robustní vůz, který dokáže odolat zkoušce času a ujetých kilometrů. Světlá výška, pneumatiky, dvojitá nepropustná zábrana na úrovni dveří, optimální upevnění dílů karoserie…

Každý detail je koncipován tak, aby odolal.

POHODA

 

Velkorysý vůz pro pohodu všech. Vynikající stabilita a komfort odpružení tohoto vozu jsou příslibem toho, že se z každé cesty stane příjemná vyjížďka.

UPRAVITELNÝ INTERIÉR...
A VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR!

Nový Citroën C-Elysée nabízí dokonalou rovnováhu mezi kompaktností a pohodou pro všech 5 cestujících a jejich zavazadla. Vynikající stabilita a komfort odpružení přispívají k tomu, že se z každé cesty stane příjemný zážitek.

Praktický a snadno přístupný zavazadlový prostor má kapacitu více než 500 litrů. Zadní lavice je dělená v poměru 2/3 - 1/3 a snadno a intuitivně se sklápí a uvolňuje tak další prostor pro zavazadla.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

 

Citroën C-Elysée  je moderním a prostorným vozem, který je elegantní a současně robustní. Vůz je věrný filosofii značky Citroën, jež se snaží nabízet intuitivní technologie pro větší pohodu, a je vybaven zpětnou parkovací kamerou a rádiem a navigací poslední generace, ovládanými přes dotykový 7ʺ displej.

DOTYKOVÝ DISPLEJ

 
Ve voze Citroën C-Elysée jsou všechny ovladače audio systému a navigace soustředěny na dosah ruky na dotykovém 7ʺ displeji, který může nabízet:
 
  • NAVIGAČNÍ SYSTÉM s pětiletou aktualizací mapových podkladů zdarma.
  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®), který zobrazuje kompatibilní aplikace přímo na dotykovém displeji.
  • HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ* (zabudované nebo prostřednictvím telefonu) pro ovládání vozu hlasem.
  • TELEFONOVÁNÍ pomocí technologie Bluetooth (přístup k adresáři v telefonu a příjem příchozího hovoru).
  • RÁDIO AM / FM se 4 reproduktory, ovladači pod volantem (bez přehrávače CD) a možností poslouchat hudbu uloženou v telefonu.

 

* Není k dispozici v českém jazyce

PODPŮRNÉ PRVKY ŘÍZENÍ

ZPĚTNÁ PARKOVACÍ KAMERA ZADNÍ PARKOVACÍ ASISTENT TEMPOMAT / OMEZOVAČ RYCHLOSTI
Vaše parkování probíhá díky zpětné parkovací kameře, jejíž záběry se zobrazují na dotykovém 7ʺ displeji, v naprostém klidu. Barevné čáry ukazují vzdálenost případných překážek. Zadní parkovací asistent vás upozorňuje na vzdálenost překážek pomocí barevných čar zobrazených na dotykovém 7ʺ displeji. Tempomat a omezovač rychlosti umožňují udržovat stálou rychlost nebo si nastavit rychlost, kterou nemá vůz překonat.

DIESELOVÉ MOTORY BlueHDi 
& BENZÍNOVÉ MOTORY PureTech

Nový Citroën C-Elysée je nabízen s celou řadou výkonných a úsporných motorů. V benzínové verzi jde o motor 1.2 PureTech 82 nebo motor VTi 115 (k dispozici s manuální nebo automatickou převodovkou poslední generace EAT6*).


V dieselové verzi je Citroën C-Elysée k dispozici s motorem BlueHDi 100.

* možnost volitelných převodovek je závislá na jejich aktuální disponibilitě